СНТ кафедри

Керівник "Студентського наукового гуртка"

Курт-Аметова Ганна СергіївнаAnna Kurt- Ametova Викладачка, канд.фарм.наук Lecturer, candidate of pharmacy science, PhD

РОЗКЛАД

31.10.2024

2. Фармакологічні аспекти лікування неврозів.

3. Загальні принципи фармакотерапії розладів сну.


27.11.2024

1.Формування залежності, соціальне значення. Заходи боротьби.

2. Лікарські засоби, які призводять до виникнення залежності, нарко- та токсикоманії.

3. Адаптогени та актопротектори.


18.12.2024

1.Фітотерапія та фітопрофілактика  алергії.

2.Мультивітамінні лікарські засоби. Ефективність та безчність застосування.

3. Препарати рослинного та тваринного походження для підвищення імунітету

Початок 16:00 (UTC/GMT +2 години)

Посилання: Google-meet 

Як записатися?     Форма реєстрації 

Формат доповіді.


18.12.2024 відбулось засідання студентського наукового гуртка кафедри Фармакології, загальної та клінічної фармації в змішаному форматі (офлайн-онлайн). До засідання мали змогу приєднатись всі бажаючі.

Темою цього засідання була «Фармакологія засобів, що впливають на обмін речовин».

Заслухали 4 доповіді:

Перша доповідь була від студента 302б групи Панкратьєва Богдана, за темою «Побічні ефекти вітамінних лікарських засобів». Доповідь викликала великий інтерес у слухачів та бурхливе обговорення, актуальність теми була підтвердженна науковими дослідженнями.

Друга доповідь була від студентки групи Курінської Софʼї, за темою «Препарати рослинного та тваринного походження для підвищення імунітету». Студентка проаналізувала достатню кількість літературних джерел українського та іноземного видання, розкрила всі проблеми впровадження лікарських засобів для підвищення імунітету у медичну практику.

Третя доповідь була присвячена темі «Вітамінні лікарські засоби». Полякова Діана, добре підготувала доповідь, вільно володіла матеріалом та разом з присутніми студентами, обговорювали не лише теоретичні, а й практичні аспекти використання вітамінних лікарських засобів.

      Четверта доповідь була від студентки групи Калмикової Софії «Цукровий діабет». Доповідь викликала великий інтерес у слухачів та бурхливе обговорення.


Як завжди на СНТ актуальна інформація про цікаві лікарські засоби.

Всім вдячні за гарні доповіді)

До зустрічі на СНТ!



27.11.2024 відбулось засідання студентського наукового гуртка кафедри фармакології, загальної та клінічної фармації в змішаному форматі (офлайн-онлайн). До засідання мали змогу приєднатись всі бажаючі.

Темою цього засідання була «Фармакологія центральної нервової системи»

Заслухали 4 доповіді: 

Перша доповідь була від студента 302б групи Панкратьєва Богдана, за темою «Адаптивна терапія болю». Студент проаналізував літературні джерела українського та іноземного видання розкрив всі проблеми впровадження лікарських засобів для лікування гострого та хронічного болю у медичну практику.

Друга доповідь була від студентки групи Курінської Софʼї, за темою «Формування залежності». Доповідь викликала великий інтерес у слухачів та бурхливе обговорення.

Третя доповідь була присвячена темі «Алкоголю та антидепресантам», студентка групи Старастенко Поліна добре підготувала доповідь, вільно володіла матеріалом та разом з присутніми студентами, обговорювали не лише теоретичні, а й практичні аспекти теми.

Четверта доповідь була від студента Юткіна Даніїла «Лікарські засоби, які призводять до виникнення залежності» була змістовною та у случачів викликала великий інтерес.


Як завжди на СНТ актуальна інформація про цікаві лікарські засоби.

Всім вдячні за гарні доповіді)

До зустрічі на СНТ!


31.10.2024 відбулось засідання студентського наукового гуртка кафедри

фармакології, загальної та клінічної фармації в змішаному форматі (офлайн-онлайн). До засідання мали змогу приєднатись всі бажаючі.

Темою цього засідання була «Фармакологія центральної нервової системи».

Заслухали 2 доповіді:

Першою була доповідь студентки групи Чмирь Аліни, за темою «Фармакологія розладів сну». Студентка проаналізувала багато літературних

джерел та гарно розкрила всі проблеми впровадження лікарських засобів для

лікування інсомній у медичну практику.

Друга доповідь була від студентки групи Курінської Софʼї, за темою «Поняття про психодислептики та амфітаміни». Доповідь була змістовною та

у случачів викликала великий інтерес.


Як завжди на СНТ актуальна інформація про цікаві лікарські засоби.

Всім вдячні за гарні доповіді)

До зустрічі на СНТ!



26.09.2024 відбулось засідання студентського наукового гуртка кафедри фармакології, загальної та клінічної фармації в змішаному форматі (офлайн-онлайн). До засідання мали змогу приєднатись всі бажаючі.

Темою цього засідання була «Загальна фармакологія».

Заслухали 1 доповідь: студентки групи Філько Владислави, за темою «Перспективи та проблеми впровадження фармакогенетики у медичну практику». Студентка проаналізувала багато літературних джерел та гарно розкрила всі проблеми впровадження фармакогенетики у медичну практику.

Як завжди на СНТ актуальна інформація про цікавих лікарські засоби.

Всім вдячні за гарні доповіді)

До зустрічі на СНТ!




02.02.2024 відбулось засідання студентського наукового гуртка кафедри Фармакології, в змішаному форматі (офлайн-онлайн). До засідання мали змогу приєднатись всі бажаючі.

 

Темою цього засідання була «Фармакологія лікарських засобів, що впливають на серцево-судинну систему».

Заслухали 4 доповіді:

Перша доповідь студентки Васько Ольги (7Б), за темою «Особливості застосування статинів при гіперліпідемії». У доповіді прозвучали всі «за» та «проти» терапії за допомогою обраних лікарських засобів, також були представлені діючі ефективні схеми застосування статинів у комбінаціях із різними гіполіпідемічними препаратами.

Другу доповідь за темою «Транстиретинова амілоїдна полінейропатія» представили студентки 4Б групи Французан Ванеса та Клочко Уляна. Доповідачки проаналізували багато літературних джерел та спробували викласти весь обсяг запропонованої медикаментозної терапії за існуючої патології, зробивши акценти на її ефективності.

Третю доповідь представив студент Сутирин Дмитро (3Б), який спробував дослідити «Вплив інгібіторів АПФ на імунітет». Дмитро охопив та систематизував інформацію про можливі наслідки з боку імунітету для пацієнтів з гіпертензією, виділив групи ризику та зазначив найчастіші реакції з боку імунної системи за дії обраної групи препаратів.

Гудова Еліна, студентка 4Б групи, була четвертою доповідачкою з темою «Корекція мітрального стенозу». Пропрацювавши багато літературних джерел, Еліна представила можливі сценарії медикаментозної терапії для підтримки та забезпечення кращої якості життя пацієнта з обраною патологією, зазначивши про їх переваги та недоліки.

 

Як завжди на СНТ актуальна інформація про цікаві лікарські засоби.

Всім вдячні за гарні доповіді)

До зустрічі на СНТ!







30.11.2023 відбулось засідання студентського наукового гуртка кафедри Фармакології, в офлайн-форматі

 

Темою цього засідання була «Фармакологія гормональних лікарських засобів. Фармакологія запалення, алергії та імунітету».

Заслухали 3 доповіді:

Першою доповідала студентка Котелевич Олександра (8а), за темою «Замісна гормональна терапія в період менопаузи». Доповідач ознайомила слухачів з особливостями перебігу менопаузи у жінок та доцільністю застосування замісної терапії естрогенами.

 

Друга доповідь була від студентки Васько Ольги (7Б), за темою «Інсулін у бодібілдингу: плюси та мінуси препарату». Доповідач обґрунтувала всі переваги та недоліки застосування інсуліну здоровими людьми як допінгу в спорті.

 

Третім доповідачем була студентка 4 курсу староста гуртка Лейла Гарибова (5б) з доповіддю про «Муковісцидоз. Лікування та діагностика». У доповіді Лейла представила патоморфологію та особливості клінічної картини хворих на муковісцидоз, розглянула новітні лікарські засоби для лікування цієї складної хвороби.

 

Як завжди на СНТ актуальна інформація про лікарські засоби.

Всім вдячна за гарні доповіді)

До зустрічі на СНТ!






26.10.2023 відбулось засідання студентського наукового гуртка кафедри Фармакології, в офлайн-форматі

 

Темою цього засідання була «Протиепілептичні та протипаркінсонічні лікарські засоби. Центральні міорелаксанти». 

Заслухали 3 доповіді:

Першими доповідачами стали Шерстюк Світлана (6б) та Вишневський Максим (2б) зробили доповідь на тему «Топірамат - наукова новизна в протиепілептичній терапії». Доповідачі обґрунтували актуальність обраного лікарського засобу для лікування епілепсії у дорослих та дітей, та розповіли про особливості перебігу Синдрому Леннокса-Гасто.

 

Друга доповідь була від студента  3б Сутирина Дмитра, за темою: «Сучасні критерії вибору міорелаксантів з периферичною або центральною дією». Доповідач чудово пояснив критерії вибору «ідеального» міорелаксанта, розглянув найпопулярніші, наголосив на їх позитивних якостях і недоліках.

 

Третя доповідь була від студентки 4б групи Гудової Еліни за темою «Сучасна фармакокорекція хвороби Паркінсона». У доповіді прозвучали патофізіологічні аспекти розвитку хвороби Паркінсона, порівняльна характеристика його з синдромом паркінсонізму, а також говорили про фармакокорекцію обох станів.

 

Загалом дискусія була жвава! Запрошений гість, лікар інтерн з кафедри неврології Фрейнвальд Семен, розповів різні клінічні випадки пацієнтів з хворобою Паркінсона та про актуальні протипаркінсонічні засоби в клініці. Гуртківці отримали багато корисної інформації на майбутнє.

 

Всім вдячні за гарні доповіді)

До зустрічі на СНТ!


22.12.2023 відбулось заключне в цьому навчальному році засідання студентського наукового гуртка кафедри Фармакології, в онлайн-форматі на платформі Google Meet.

Тема засідання «Фармакологія  невідкладних станів». 

15 студентів 3-го курсу із зацікавленням долучилось щоб послухати матеріали за обраною темою. Керівник СНТ кафедри фармакології -  к.біол.н., доцент, Ткаченко Вікторія Андріївна.

Заслухали 3 доповіді:

Першою доповідала студентка Голікова Анастасія (4а), за темою: «Лікарські засоби при анафілактичному шоці». Анастасія ознайомила слухачів з патогенезом анафілактичного шоку, охарактеризувала всі типи його перебігу. Також цікаво було почути переваги та недоліки різних лабораторних методів дослідження алергії. Доповідач додала огляд актуальних лікарських засобів з алгоритмом дії при анафілактичному шоці за стандартами Європейського союзу.

Другою доповідала Бондаренко Олена (5а), яка представила тему: «Хімічна зброя. Хіміотерапевтичні лікарські засоби для усунення отруєнь». Доповідь була прекрасно структурована, авторка проаналізувала багато літературних джерел. Анастасія ознайомила слухачів із різними видами «хімічної зброї» та лікарськими засобами  для їх знешкодження,  з обґрунтуванням всіх переваг та недоліків. Загалом, була гарна дискусія і у студентів виникало багато питань,

Третя доповідь була від студентки Гриценко Дар’ї (6а) за темою «Перша допомога при інфаркті». Для своєї доповіді Дар’я використала сучасні протоколи з лікування інфаркту. Було розглянуто різні групи лікарських засобів, що використовуються у комбінаціях за невідкладного стану з обґрунтуванням всіх переваг та недоліків. Дискусія пройшла на дуже «позитивній ноті», слухачі були задоволені прекрасною доповіддю.

 

Всі слухачі студентського наукового гуртка мали змогу отримати актуальну інформацію про застосування різних лікарських засобів, прийняти участь у дискусії та ставити запитання. Всі залишились задоволені)

 

Висловлюю вдячність за гарні доповіді)

До зустрічі наступного року на СНТ кафедри Фармакології!)))


Сумісне засідання студентського наукового товариства кафедри Фармакології та кафедри Хірургії 1 та урології

27.01.2023 відбулось сумісне засідання студентського наукового гуртка кафедр Фармакології та Хірургії 1 та урології, як завжди в онлайн-форматі на платформі Google Meet.

Темою цього засідання була «Фармакологія засобів, що впливають на репродуктивну функцію». Завдяки актуальності такої теми, до засідання гуртка долучилось загалом 33 студенти І і ІІ медичного та міжнародного факультетів, 3-го та 5-го курсів. Серед викладацького складу приймали участь в обговоренні тем доповідей: керівник СНТ кафедри фармакології -  к.біол.н., доцент, Ткаченко Вікторія Андріївна, керівник СНТ кафедри хірургії 1 та урології - доцент, к. мед.н. Поліон Микита Юрійович та завуч кафедри фармакології доцентка, к.фарм.н., Харченко Юлія Валеріївна.

Заслухали 3 доповіді:

Першою доповідала студентка 3 курс Медведєва Надія (1-б), яка зробила доповідь за темою «Комбіновані оральні контрацептиви», де слухачі отримали справжній майстер-клас із застосування засобів оральної контрацепції. Надія також звернула увагу на неконтрацептивні ефекти  обраної групи препаратів, які також широко використовуються для лікування різноманітних гінекологічних захворювань.  Диспутували «за» та «проти», і які контрацептиви можуть бути безпечними для використання та з найменшою побічною дією.

Другим доповідачем був студент 5-го курсу Постовий В’ячеслав з темою доповіді «Лікування доброякісної простатичної обструкції. Терапія та Хірургія». В’ячеслав презентував дуже багато важливого матеріалу, який розділив на дві частини: у першій частини доповідав про можливості терапевтичного застосування відомих та ефективних лікарських засобів, які застосовуються при доброякісній гіперплазії простати; у другій частині доповіді надавалась інформація про різні види хірургічного втручання, для тих випадків, коли медикаментозного лікування вже не вистачає, та обговорювались ризики рецидивів. Як завжди, міждисциплінарні теми викликають зацікавлення у слухачів.

Останню доповідь зробили студентки 3 курсу Чащина Марія (3б) та Гарібова Лейла (5б)  за темою «Спортивна фармакологія. Вплив анаболічних стероїдів на репродуктивну функцію». Дівчата проаналізували велику кількость літератури за цією темою та змогли цікаво і зрозуміло розповісти про недоліки застосування анаболічних стероїдів, а також  до яких серйозних наслідків це може призвести у чоловіків та жінок. Підчас жвавої дискусії дівчата розповіли про довгостроковий період реабілітації у спортсменів та про перелік лікарських засобів що сприяють відновленню репродуктивної функції.

 

Всі слухачі студентського наукового гуртка залишились задоволеними жвавою дискусією та новою інформацією про цікаві лікарські засоби.

 

Всім вдячні за гарні доповіді)

До зустрічі на СНТ!

Сумісне засідання студентського наукового товариства кафедри Фармакології та кафедри Внутрішньої медицини-3

27.02.2023 відбулось сумісне засідання студентського наукового гуртка кафедри Фармакології та кафедри Внутрішньої медицини-3, як завжди в популярному та зручному для всіх онлайн-форматі на платформі Google Meet.

СНТ кафедри фармакології працює під керівництвом доцентки Ткаченко Вікторії Андріївни (староста гуртка Карібова Лейла 5б) та кафедри Внутрішньої медицини-3 очолює доцентка, к. мед.н. Сапожниченко Людмила Володимирівна.

Темою цього засідання була «Фармакологія серцево-судинної системи». Актуальність такої теми привернула увагу багатьох студентів 3-го та 6-го курсів бути слухачами на засіданні СНТ. Загалом 18 студентів різних факультетів, завуч кафедри фармакології доцентка, к.фарм.н., Харченко Юлія Валеріївна мали змогу долучитися до жвавої дискусії та обговорення тем доповідей.

Заслухали 4 доповіді:

Першою доповідала студентка 6 курс Безгинова Єлизавета, яка зробила доповідь за темою «Артеріальна гіпертензія: класифікація, клініка, діагностика, лікування. Особливості артеріальної гіпертензії воєнного часу». Ця доповідь отримала дуже велику зацікавленість слухачів, приймаючи до уваги популярність обраної теми. У своїй доповіді Єлизавета надала інформацію про поширеність випадків, засоби виявлення та стратифікації хворих, важливим аспектом було обговорення застосування популярних препаратів у клініці, говорили про їх переваги та недоліки за останніми протоколами.

Другим доповідачем була студентка 3-го курсу, 5б Чистяк Дар’я з темою доповіді «Гіполіпідемічна терапія у боротьбі з атеросклерозом. Її ефективність». У доповіді Дар’я виділила препарати, що знижують рівень ліпідів за різним механізмом дії та особливо розібрала статини, їх специфіку застосування. Прозвучали нові препарати, що стають більш популярними у клініці через мінімальні ризики побічної дії.

Третю доповідь робила студентка 3-го курсу, 5а Бондаренко Олена за темою «Фармакологічне лікування при ішемічній хворобі серця». Доповідачем зроблено гарний аналіз різних видів лікарських засобів, що використовують за цього стану. Було обговорено із учасниками гуртка багато питань про особливості застосування препаратів у пацієнтів із супутніми патологіями.

Останню доповідь зробив Пампуха Павло (3 курс, 1б) за темою «Серцеві глікозиди». Павло прекрасно проілюстрував за допомогою анімацій у презентації механізм інгібування протонного насосу, зазначив доцільність використання серцевих глікозидів. Студенти також познайомились з популярними кардіотоніками, яким частіше віддають переваги кардіологи в клініці.

Засідання студентського наукового гуртка пройшло на високій позитивній ноті. Відповіді, що студенти 3-го курсу отримали у момент обговорення, напевне допоможуть краще зрозуміти зв’язок фундаментальної дисципліни та можливості для застосування цих знань у клінічній практиці.

 

Всім вдячні за гарні доповіді)

До зустрічі на СНТ!


26.03.2024 відбулось засідання студентського наукового гуртка кафедри Фармакології, в змішаному форматі (офлайн-онлайн). До засідання мали змогу приєднатись всі бажаючі.

 

Тема цього засідання: «Антибіотики, протимікробні та дезінфікуючі лікарські засоби».

Заслухали 4 доповіді:

Перша доповідь студенток 4Б групи Французан Ванеси та Гудової Еліни, за темою «Антибіотикотерапія за різних патологічних станів». Студентки систематизували матеріал, коротко та зрозуміло пояснили особливості антибіотикотерапії.

Другу доповідь за темою «Антибіотикотерапія інфекцій жіночої репродуктивної системи» представила студентка 4Б групи Мамалига Мар’яна. Студентка проаналізувала багато літературних джерел та спробувала викласти весь обсяг запропонованої медикаментозної терапії за існуючої патології, зробивши акценти на її ефективності.

Третю доповідь «Оральні контрацептиви» представила студентка Бондаренко Анастасія (3А). У доповіді прозвучали всі переваги та недоліки терапії за допомогою обраних лікарських засобів. Студентка коротко та зрозуміло розповіла про схеми застосування різних типів контрацептивів. Наприкінці доповіді Анастасія зробила невеличку вікторину для кращого засвоєння матеріалу, яка дуже сподобалась слухачам.

Гасанов Денис, студент 4Б групи, був четвертим доповідачем з темою «Фармакокорекція еректильної дисфункції». Денис опрацював багато літературних джерел, було проведено аналіз теоретичної та практичної інформації, щодо ефективності та безпечності засобів з різним механізмами дії в лікуванні та профілактиці еректильної дисфункції. Також доповідач зауважив, що лікування еректильної дисфункції вимагає зміни способу життя, зменшення коморбідних судинних факторів ризику та лікування органічної або психосексуальної дисфункції за допомогою окремої фармакотерапії або в поєднанні з психосексуальною терапією.

 

 

 

Як завжди на СНТ актуальна інформація про цікаві лікарські засоби.

Всім вдячні за гарні доповіді)

До зустрічі на СНТ! 

 



24.04.2023 відбулось засідання студентського наукового гуртка кафедри Фармакології, в онлайн-форматі на платформі Google Meet.

Темою цього засідання була «Фармакологія антимікробних лікарських засобів». Обрана тема засідання зацікавила студентів І і ІІ медичного факультетів, 3-го курсу (долучилось загалом 15 студентів). Серед викладацького складу приймали участь в обговоренні тем доповідей: керівник СНТ кафедри фармакології - к.біол.н., доцент, Ткаченко Вікторія Андріївна, та викладач кафедри фармакології, к.фарм.н., Курт-Аметова Ганна Сергіївна.

Заслухали 2 доповіді:

Першою доповідала студентка Сербул Анастасія (4а), за темою «Препарати першого ряду для лікування туберкульозу». Доповідач представила прекрасно структуровану доповідь, проаналізувала актуальні статистичні данні про хворих на туберкульоз в Україні та світі. Анастасія обґрунтувала всі переваги та недоліки протитуберкульозних препаратів першої лінії, а також звернула увагу на препарати резерву «останнього покоління» спираючись на останні клінічні дані. Загалом, дискусія була цікавою, багато питань, де було згадано про заходи щодо виявлення серед населення хворих на туберкульоз та моніторинг супутніх захворювань впродовж лікування.

Друга доповідь була студентки Дон Єлизавети (5б) з темою «Антимікробна резистентність». Доповідач дуже чітко та ґрунтовно висвітлила найважливіші питання: «Шо таке резистентність? Як і чому вона розвивається, та яким чином цьому процесу протистояти». Схеми, малюнки і навіть відео з експериментальним дослідженням американських вчених мікробіологів, що використала Єлизавета, дала змогу слухачам розібратись зі складною темою. Було зауважено про використання резервних антибіотиків у стаціонарі та агро-господарствах (антибіотики для тварин та рослин), очищенні води, її зберіганні та у багатьох інших випадках. Дискусія була жвава, слухачі були задоволені прекрасною доповіддю.

Всі слухачі студентського наукового гуртка були в захваті від жвавої дискусії, дуже актуальної інформації про цікавих лікарські засоби.

 

Всім вдячні за гарні доповіді :)

До зустрічі на СНТ!

 

 



07.05.2024 відбулось теоретично-практичне засідання студентського наукового гуртка кафедри Фармакології, в змішаному форматі (офлайн-онлайн). До засідання мали змогу приєднатись всі бажаючі.

 

Темою цього засідання була «Фармакологія хіміотерапевтичних лікарських засобів».

Заслухали 1 доповідь:

Доповідь представили студенти Сутирин Дмитро (3Б) та Гудова Еліна, (4Б) медичного факультету, які спробували дослідити можливості застосування «Мікро РНК у лікуванні пухлин». Студенти систематизували та опрацювали багато літературних джерел, були представлені існуючі схеми лікування та новітні експериментальні заходи. У доповіді прозвучали всі «за» та «проти» терапії за допомогою обраних лікарських засобів, представлені можливі сценарії медикаментозної терапії для підтримки та забезпечення кращої якості життя пацієнта з обраною патологією.

 

Як завжди на СНТ актуальна інформація про цікаві лікарські засоби.

Всім вдячні за гарні доповіді)

До зустрічі на нових засіданнях СНТ!




1 червня 2021 р. на базі кафедри фармакології і клінічної фармакології ДДМУ відбулася олімпіада з дисципліни "ФАРМАКОЛОГІЯ", в якій взяли участь 18 студентів 3 курсу.


Вітаємо кожного учасника із заслуженою перемогою! 

Дякуємо вам за сміливість і відвагу, за волю до перемоги, за віру в успіх. Ми впевнені, що досвід участі в цій олімпіаді вас багато чому навчив. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому - вчіться, дізнавайтеся нове, розвивайтеся. Успіхів вам, натхнення, творчості та позитиву кожен день!

30 жовтня на базі кафедри Фармакології відбулося чергове ІІ засідання студентського наукового гуртка, присвячене темі «Нейродегенеративні захворювання та їх фармакологічна корекція». Була заслухана доповідь студентки 6 курсу I медичного факультету. 


Робота студентів з тваринами на базі віварію ДЗ "ДМА"

21 березня на базі кафедри Фармакології відбулося чергове V засідання студентського наукового гуртка, присвячене темі «Фармакологія протимікробних лікарських засобів». Були заслухані доповіді студентів 3 курсу I медичного факультету. 

On March 21-th on the basis of department of Pharmacology the regular V meeting of students scientific organization devoted to the subject "Pharmacology Antimicrobial Drugs" took place. There were a few reports of students 3 courses of 1 medical faculty.

22 квітня на базі кафедри Фармакології відбулося чергове VІ засідання студентського наукового гуртка, присвячене темі «Фармакологія лікарських засобів, що впливають на обмін речовин та імунітет». Були заслухані доповіді студентів 3 курсу I медичного факультету. 

On April 22-th on the basis of department of Pharmacology the regular VІ meeting of students scientific organization devoted to the subject "Pharmacology of drugs affecting metabolism and immunity" took place. There were a few reports of students 3 courses of 1 medical faculty.

24 березня на базі кафедри Фармакології відбулося чергове VІ засідання студентського наукового гуртка, присвячене темі «Фармакологія COVID-19». Була заслухана доповідь професора кафедри, д.м.н., Мамчура Віталія Йосиповича.